Dodaj do ulubionych Mapa strony
Wydarzenia

Dzień Kobiet z Eneą!


Zapraszamy na muzyczną niespodziankę z myślą o kobietach.

Zapraszamy do udziału w akcji społecznej na rzecz kobiet. Grupa Enea włącza się w organizację pomocy kobietom, które odczuwają ekonomiczne, zdrowotne czy psychologiczne skutki pandemii. Akcję można wesprzeć finansowo na siepomaga.pl. Zebrane środki będą przeznaczane na organizację bezpłatnych porad i konsultacji psychologicznych. Dzień Kobiet z Eneą uświetni koncert on-line zespołu Varius Manx z Kasią Stankiewicz. Transmisja 8 marca o godz. 19:00 na profilu Facebookowym Grupy Enea[TL1] .   
   

Zdajemy sobie sprawę z tego, że jesteśmy jednym z elementów budujących społeczności lokalne, w których funkcjonują nasi pracownicy i nasi klienci. Jedną z fundamentalnych wartości Grupy Enea jest odpowiedzialność: za naszą działalność i jej skutki, naszych pracowników i ich rodziny oraz całe społeczności. Naturalnym przejawem tej odpowiedzialności są troska i działania na rzecz potrzebujących, takie jak ten projekt i pomoc kobietom, które borykają się ze skutkami pandemii. Gorąco zapraszam do przyłączenia się do wydarzenia na Facebooku Enei i włączenia się do akcji społecznej – mówi Paweł Szczeszek, prezes Enei.

Grupa Enea buduje partnerstwa społeczne z organizacjami pozarządowymi, w których działają eksperci i społecznicy, chętnie dzielący się swoją wiedzą i doświadczeniem. To tworzy fundament odpowiedzialnej pomocy, kierowanej tam, gdzie jest faktycznie potrzebna.

Dzień Kobiet z Eneą jest wynikiem współpracy Enei z Fundacją Drabina Rozwoju, która od lat działa na rzecz kobiet. O tym wyjątkowym wydarzeniu komunikowaliśmy już w ubiegłym tygodniu ogłaszając Natalię Partykę ambasadorką marki Enea i zapowiadając wspólne działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Na portalu siepomaga.pl już została uruchomiona zbiórka, z której dochód w całości przeznaczony zostanie na organizację pomocy i telefoniczne konsultacje z psychologami. Dzięki dotacji Fundacji Enea, pomoc ta będzie dostępna przez cały marzec, a za sprawą wpłat, mamy nadzieję, że również przez kolejne tygodnie, a nawet miesiące – opowiada Anna Lutek, dyrektor Departamentu Public Relations i Komunikacji w Enei.

Na bezpłatne konsultacje można zgłaszać się już 8 marca od godz. 9:00 do 21:00, do specjalistów dyżurujących pod numerami telefonów wskazanymi na stronie projektu www.psychodrabina.pl. Od wtorku, 9 marca, do końca miesiąca, w godz. 18:00-20:00 specjaliści z gabinetów psychologicznych z Poznania i Warszawy oferować będą bezpłatne konsultacje telefoniczne (szczegóły na www.psychodrabina.pl).Partnerzy i Patroni Medialni


Enea   Polskie RadioCopyright © Drabina Rozwoju Kobiet